SİZLER İÇİN 3 FİLM SEÇTİM
AYDAN ALKAN

AYDAN ALKAN

Güncel Hayat

SİZLER İÇİN 3 FİLM SEÇTİM

14 Kasım 2021 - 15:01

Merhaba sevgili okurlarım, cuma günü vizyona giren filmlerden en beğendigim  üç tanesini sizin için seçtim. ilk film tabiki  çocuklara.

ADDAMS AİLESİ 2
Herkesin favorisi olan ürkütücü aile, animasyon komedinin yeni devam filmi Addams Ailesi 2 ile geri dönüyor. Yeni filmde Morticia ile Gomez’i, çocukların büyüdüğü, aile yemeklerini ektikleri ve “çığlık süresi”ni tümüyle kullandıkları için çılgına dönmüş bir halde buluyoruz. Aralarındaki bağı yeniden kurmak için Wednesday, Pugsley, Fester amca ve ekibi perili karavanlarına doldurup son bir sefil aile tatili için yola düşüyorlar. Amerika’nın diğer ucuna doğru çıktıkları macera, onları kendi ortamlarından çıkarıyor ve ikonik kuzenleri ITT ile acayip yeni karakterlerle komik çatışmalara sokuyor. Yanlış giden ne olabilir ki?

YÖNETMEN: Conrad Vernon, Greg Tiernan
HİKAYE: Dan Hernandez & Benji Samit
SENARYO: Dan Hernandez & Benji Samit ve Ben Queen ve Susanna Fogel
YAPIMCILAR: Gail Berman, Conrad Vernon, Danielle Sterling, Alison O’Brien
İDARİ YAPIMCILAR: Kevin Miserocchi, Jonathan Glickman, Cassidy Lange,
Andrew Mittman, Aaron L. Gilbert, Jason Cloth
UYARLANAN KARAKTERLEİRN YARATICISI: Charles Addams
OYUNCULAR: Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nick Kroll,
Javon ‘Wanna' Walton, Wallace Shawn, Snoop Dogg, ile Bette Midler ve Bill Hader
SÜRE: 93 dakika

                                             

MARVEL STUDIOS'TAN ETERNALS FİLMİ
"Eternals", insanlığın doğuşundan beri dünyayı koruyan, yıldızların ötesinden bir grup kahramanın hikayesidir. Deviant olarak adlandırılan, uzun süre önce tarihe karıştığı düşünülen yaratıklar gizemli bir şekilde geri döndüklerinde, Eternal'lar insanlığı bir kez daha savunmak için yeniden bir araya gelmek zorunda kalırlar.

Eternals’ın binlerce yıla yayılan destansı hikayesini yaşamaya hazır olun! Olağanüstü kadrosunda güçlü Ikaris rolünde Richard Madden, hümanist Sersi rolünde Gemma Chan, kozmik güçlere sahip Kingo rolünde Kumail Nanjiani, süper hızlı Makkari rolünde Lauren Ridloff, zeki mucit Phastos rolünde Brian Tyree Henry, bilge ve ruhani lider Ajak rolünde Salma Hayek, ebedi genç ama yaşlı bir ruha sahip Sprite rolünde Lia McHugh, güçlü Gılgamış rolünde Don Lee, mesafeli yalnız Druig rolünde Barry Keoghan ve şiddetli savaşçı Thena rolünde Angelina Jolie yer alıyor. Kit Harington ise Dane Whitman'ı oynuyor. Oscar ödüllü Chloé Zhao'nun yönettiği, Marvel Sinematik Evreninin 4. Fazının merakla beklenen filmi “Eternals”  Sinemalarda.

                                                 

DÜN GECE SOHO’DA
Yönetmen: Edgar Wright
Yazarlar: Edgar Wright ve Krysty Wilson-Cairns
Yapımcılar: Nira Park, Tim Bevan, Eric Fellner, Laura Richardson, Edgar Wright
Oyuncular: Anya Taylor-Joy, Thomasin Harcourt McKenzie, Matt Smith, Terence Stamp, Diana Rigg, Rita Tushingham, Michael Ajao, Synnøve Karlsen
 
Hikâye: Edgar Wright’ın psikolojik gerilim filmi, moda tasarımı tutkunu genç bir kızın, gizemli bir şekilde 1960’lara giderek idolü olan büyüleyici bir şarkıcıya rastlayışını konu alıyor. Fakat 1960’ların Londrası hiç de göründüğü gibi değildir ve zaman, karanlık sonuçlarla dağılmaktadır…

                                                   

YORUMLAR

  • 0 Yorum