SİNEMASEVERLERE 2 FİLM TAVSİYESİ
AYDAN ALKAN

AYDAN ALKAN

Güncel Hayat

SİNEMASEVERLERE 2 FİLM TAVSİYESİ

03 Ekim 2020 - 12:06

Uzun bir aradan sonra sinemaya kavuştuk. Biri küçük sinemaseverlere diğeri büyüklere iki film tavsiyem olacak. Bu arada sinemalar gayet hijyenik, endişeye yer yok.
 
Troller Dünya Turu
 Dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için harekete geçen Poppy ve Branch'ın maceralarını konu ediyor. Poppy ve Branch, kendilerinin dünya üzerindeki altı ayrı troll kabilesinden birinin üyesi olduklarını öğrenirler. Her bir kabile funk, country, tekno, klasik müzik, pop ve rock gibi müzik türlerini temsil ediyordur. Hard-rock grubun üye olan Queen Barb babası King Trash'in yardımıyla, diğer tüm müzik türlerini yok etmek istiyordur. Böylece tüm dünyaya rock müzik hakim olacaktır. Dünyanın kaderi tehlikeli ellerdedir. Bu durum üzerine Poppy ve Branch, birkaç arkadaşlarını da yanlarına alarak Queen Barb'a karşı zorlu bir savaşa girişir.
 
Ölmek İçin Zaman Yok
Yönetmen: Cary Joji Fukunaga
Senaryo: Neal Purvis & Robert Wade, Cary Joji Fukunaga ve Phoebe Waller-Bridge               
Yapımcılar: Michael G. Wilson ve Barbara Broccoli            
Oyuncular: Daniel Craig, Rami Malek, Léa Seydoux, Lashana Lynch, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz ve “M” rolüyle Ralph Fiennes.
Ayrıca  Rory Kinnear, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik ve Billy Magnussen
           
Ölmek İçin Zaman Yok filminde Bond, aktif hizmetten ayrılmıştır ve Jamaika’da sakin bir hayatın keyfini sürmektedir. CIA’den eski dostu Felix Leiter yardım için kendisine başvurunca huzuru kısa sürer. Kaçırılan bir bilim insanını kurtarma görevi, beklenilenden daha tehlikeli bir hal alır. Bond, tehlikeli yeni teknolojilerle silahlanmış, gizemli bir kötü adamın peşine düşer. Decca Records, Hans Zimmer’ın 25. James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok’un yeni albümünün cover parçasını piyasaya çıkarıyor.
Ölmek İçin Zaman Yok filmi 13 Kasım 2020’de sinemalarda...

                                        

YORUMLAR

  • 0 Yorum