20 AĞUSTOS'TA SİNEMALARDA
AYDAN ALKAN

AYDAN ALKAN

Güncel Hayat

20 AĞUSTOS'TA SİNEMALARDA

22 Ağustos 2021 - 10:49

PAW PATROL FİLMİ

PAW Patrol iş başında! En büyük rakipleri Humdinger, civardaki Macera Şehri’nin Belediye Başkanı olunca Ryder ve herkesin gözdesi kahraman köpek yavruları, mücadeleye girmek üzere son hızla harekete geçer. Yavru köpeklerden birinin Macera Şehri’ndeki geçmişiyle yüzleşmesi gerekirken ekip, yeni arkadaşları, bilgili mastı Liberty’den yardım alır. Birlikte, heyecanlı ve yeni aletlerle ve donanımlarla silahlanan PAW Patrol, Macera Şehri’nin vatandaşlarını korumak için savaşır! Beyaz perdedeki heyecan dolu ilk maceralarında PAW Patrol’a orijinal dizinin kadrosuyla birlikte Iain Armitage, Marsai Martin, Yara Shahidi, Kim Kardashian West, Randall Park, Dax Shepard ile Tyler Perry ve Jimmy Kimmel eşlik ediyor, Will Brisbin de ilk kez tanıtılıyor.

                                              
                                             
 GUNPOWDER MİLKSHAKE | BARUT KOKTEYLİ
 
Yönetmen: NavotPapushado
Oyuncular: Karen Gillan, Joanna Bobin, Freya Allan, LenaHeadey, Paul Giamatti
Tür: Aksiyon, Macera
Sam (KAREN GILLAN), seçkin bir suikastçı olan annesi Scarlet (LENA HEADEY) onu terk etmek zorunda kaldığında sadece 12 yaşındaydı.
Sam, annesinin çalıştığı acımasız suç örgütü Firma tarafından büyütüldü.
Şimdi, 15 yıl sonra, Sam annesinin ayak izlerini takip ederek sert bir suikastçiye dönüşür ve Firma’nın en tehlikeli pisliklerini temizlemek için "yeteneklerini" kullanır.

                                         

YORUMLAR

  • 0 Yorum