Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi...

Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi belli oldu!

Merakla beklenen Samsung katlanabilir telefon modeli hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Gelen detaylar ile birlikte Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi ve ismi belli oldu!

Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi belli oldu!

Merakla beklenen Samsung katlanabilir telefon modeli hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Gelen detaylar ile birlikte Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi ve ismi belli oldu!

21 Kasım 2018 - 16:26

Geçtiğimiz haftalarda ilk resmi detayları gün yüzüne çıkartılan Samsung katlanabilir telefon modeli hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Gelen detaylar ile birlikte merakla beklenen, Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi ve ismi belli oldu!
6 kameralı Galaxy S10 modeli sızdırıldı!
Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi ve ismi belli oldu!
San Francisco‘da düzenlenen Geliştiriciler Konferansı‘nda Samsung, katlanabilir akıllı telefonunda kullanacağı Infinity Flex Display’i ilk defa görücü karşısına çıkartmıştı. Söz konusu etkinlik ile birlikte, katlanabilir telefonuna tabiri caizse bir ön izleme yapan Samsung, bir takım önemli teknik özellikleri de kullanıcılarla paylaşmıştı.

Bugün ise Wall Street tarafından aktarılan bilgiler doğrultusunda merakla beklenen telefonun nasıl adlandırılacağı sonunda belli oldu. WSJ'nin Samsung'dan edindiği bilgilere göre, katlanabilir akıllı telefon modeli Samsung Flex veya Galaxy Flex olarak adlandırılacak.Son iki yıl boyunca söylenti ve sızıntı haberleri konu olan akıllı telefonun daha önceden Galaxy  X adı ile ön plana çıkmıştı. Daha sonrasında ise Samsung'a yakın kaynaklardan gelen bilgiler doğrultusunda, Galaxy F adıyla karşımıza çıkmaya devam eden katlanabilir akıllı telefon modelinin ismi sonunda netleşti diyebiliriz.

Fakat şöyle bir baktığımızda ise Galaxy serisinin çatısı altında çıkacak olan yeni akıllı telefonun Samsung Flex yerine, Galaxy Flex olarak adlandırılmasının daha büyük bir ihtimal olduğunu da belirtelim.
Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi belli oldu!
Tüm bunların haricinde ise Samsung'un devrimsel nitelikteki yeni telefonunun çıkış tarihide gün yüzüne çıkartıldı. Wall Street tarafından paylaşılan bilgilerde, Samsung yeni telefonunu 2019'un ilk çeyreğinde resmi olarak lanse edecek.

Ayrıca şirket Galaxy S10 serisini de 2019'un ilk çeyreğinde düzenlenecek olan MWC 2019 etkinliğine duyuracak. Daha önceden de paylaşmış olduğumuz haberlerde de Samsung'un iki farklı amiral gemisinin de aynı anda tanıtmak istemediğini belirtmiştik.
Samsung’un katlanabilir telefonu Bixby 3.0 ile gelecek!
Her ne kadar kaynaklar her iki telefon için de MWC 2019 etkinliğini işaret etse de, Samsung iki telefonunu aynı etkinlikte tanıtmayacak. Bu da şu anlama geliyor ki, Mart ayının ilk haftalarında Samsung MWC 2019'dan sonra bir büyük etkinlik daha düzenleyecek. Burada da büyük ihtimalle katlanabilir telefon modeli tanıtılacak.
Samsung katlanabilir telefon özellikleri nasıl olacak?
Resmi bilgilere göre devrimsel nitelikteki telefon katlanmadığı zaman 7.3 inç boyutundaki bir tablet olarak kullanılabiliyor. Katlandığında ise 4.58 inç boyutundaki bir akıllı telefona dönüşen katlanabilir telefon 200 gram bir ağırlığa sahip.Geliştiriciler konferansında ilk defa gün yüzüne çıkartılan teknoloji devinin katlanabilen telefonu, katlandığı takdir oldukça kaba görünüyordu. Fakat etkinlikte tanıtılan söz konusu modelin prototip olduğunu da göz önünde bulundurursak, 2019 yılınca oldukça modern hatlara sahip bir katlanabilir akıllı telefon modeli ile karşılaşacağımızı da özellikle belirtelim.
Samsung katlanabilir telefon Galaxy Flex fiyatı ile dudak uçuklatıyor!
Tüm bu bilgileri geride bıraktığımızda ise şirketin katlanabilir akıllı telefonu fiyatıyla tabiri caizse dudak uçuklatacak. Samsung’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre, yeni akıllı telefon 1750 dolardan başlayan etiket fiyatıyla satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nuri Alço ve Burcu Sezginoğlu balayında...
Nuri Alço ve Burcu Sezginoğlu balayında...
Zafer Algöz, Ozan Güven hakkında ilk kez konuştu
Zafer Algöz, Ozan Güven hakkında ilk kez konuştu